Na komary dla dzieci - Mosbito Baby

Ochrona najmłodszych, zwłaszcza niemowląt przed komarami i meszkami nie jest łatwa. Większość dostępnych środków jest zbyt drażniąca, by stosować je na skórę dziecka. Gryzące owady atakują również w pomieszczeniach.

6 - 12 miesiąc

Tylko niektóre odstraszacze na komary dostępne na rynku można bezpiecznie stosować u dzieci. Standardowo odradza się stosowanie u najmłodszych repelentów zawierających substancję chemiczną DEET, mogącą wywoływać podrażnienia i uczulenia.


Mosbito nie zawiera DEET


Gdy kupujesz preparat na komary dla swojego dziecka, zwróć uwagę, od którego roku lub miesiąca życia możesz go bezpiecznie stosować. Najlepiej wybrać środek, który jest przebadany dermatologicznie i posiada odpowiednie rekomendacje.


Aby uniknąć ugryzień owadów przy przebywaniu na balkonie, w ogrodzie lub w pomieszczeniach zamkniętych wiele osób stosuje środki na komary typu owadobójcze spirale, świece zapachowe lub wkłady do kontaktu. Zanim zastosujesz którykolwiek z nich w pobliżu swojego maleństwa dokładnie przeczytaj etykietę, gdyż mogą być one po prostu nieodpowiednie dla dzieci.


Mosbito Baby – na komary i na meszki

 

Wielu rodziców zna już dobrze naturalne produkty na komary Mosbito. Ponieważ są delikatne, nadają się do stosowania przy dzieciach. Nowością w tym sezonie jest specjalny środek przygotowany z myślą o najmłodszych. Emulsję ochronną Mosbito Baby można stosować u niemowląt od 6. miesiąca życia. To sposób na komary i na meszki, który skutecznie chroni przez okres 4 godzin.


Mosbito Baby można stosować bezpośrednio na skórę dziecka. Warto przy tym pamiętać, że najbezpieczniejszy sposób aplikacji to wyciśnięcie emulsji na dłoń, a następnie delikatne rozsmarowanie jej cienką warstwą na skórze dziecka.

 


Naturalna ochrona przed komarami i meszkami


Substancją czynną w Mosbito Baby jest olejek lawendowy, który działa odstraszająco na gryzące owady. Zastosowany w odpowiednich proporcjach w Mosbito Baby jednocześnie jest łagodny dla skóry. Preparat ten nie zawiera barwników, parabenów ani oleju parafinowego.


Wśród gamy łagodnych i naturalnych produktów Mosbito, które ochronią dzieci przed komarami polecane są również opaski na komary Mosbito. Można je zakładać na nadgarstek starszym dzieciom, natomiast plastry na komary Mosbito, można przyklejać do wózka lub na ubranko dziecka.

 


Wszystkie produkty na komary, na meszki i do bezpiecznego usuwania kleszczy Mosbito dostępne są w sklepie z akcesoriami dla niemowląt i małych dzieci Kidy.pl