Aden+anais - muślinowe otulacze hollywoodzkich mam

Muślin to najlepszy materiał na otulacze dla niemowląt. Jest miękki i oddychający, pozwala na naturalne regulowanie temperatury ciała. Muślinowych otulaczy używały tak wymagające mamy jak Heidi Klum, Sandra Bullock, Julia Roberts, Gwen Stefani, Kourtney Kardiashian, Jessica Alba.

Są tak samo stylowe jak praktyczne, tak samo proste jak i niezbędne. Otulacze, kocyki i pieluszki tej amerykańskiej marki szybko zdobyły sympatię tamtejszych mam, łącznie z gwiazdami Hollywood. Zaczęto o nich pisać na blogach, stały się również obowiązkowym punktem w wyprawce celebryckich mam.

Muślinowe pieluszki – zawsze miękkie i delikatne

Bawełniany muślin to jedna z najstarszych na świecie, najbardziej cenionych tkanin. Jest delikatny i miękki, idealny do kontaktu z wrażliwą skórą noworodka i niemowlęcia. Ponieważ przepuszcza powietrze maluch ma zapewnione ciepło, jednak nie przegrzewa się. W przeciwieństwie do tradycyjnych pieluszek, po każdym praniu staje się jeszcze bardziej miękka, delikatna i przyjemna w dotyku.

 

  Otulacze Aden+anais są również wyjątkowe ze względu na niestandardową wielkość. Pozwala ona na wielofunkcyjne zastosowanie. Można w nie zawinąć niemowlę, ale również użyć jako przykrycie do wózka. Może służyć jako prześcieradło, albo pieluszka do odbijania. Nie trudno zauważyć, że hollywoodzkie mamy dzięki otulaczom Aden+anais mogą zasłonić całego malucha przez obiektywami paparazzi.

Aden+anais - kocyk pachnący mamą

W ofercie marki dostępnej w Polsce za pośrednictwem Kidy.pl dostępne są otulacze Aden + anais w pięknych wzorach jak również kocyki, ręczniki, myjki, śliniaki i pieluszki. Np. aden+anais kocyk muślinowy przytulaczek to bardzo przyjazne rozwiązanie dla maluchów w pierwszych tygodniach życia. Ponieważ łatwo absorbuje zapach mamy, daje niemowlęciu poczucie bezpieczeństwa.